Mediamyynnin asiantuntijat palveluksessasi

Valpuri Hämäläinen

Valpuri Hämäläinen

mediamyyjä

+358 400 133 958
valpuri.hamalainen@media.fi
Länsiväylä

Juha Salonen

Juha Salonen

mediamyyjä

+358 400 134 177
juha.salonen@media.fi
Länsiväylä

Juuso Rönkkö

Juuso Rönkkö

myyntijohtaja

+358 40 186 4828
juuso.ronkko@media.fi
Länsiväylä

Sari Mantere

Sari Mantere

mediamyyjä

+358 44 314 5242
sari.mantere@media.fi
Länsi-Uusimaa

Pirjo Mielonen

Pirjo Mielonen

mediamyyjä

+358 40 660 2903
pirjo.mielonen@media.fi
Länsi-Uusimaa

Miia Tsutsunen

Miia Tsutsunen

mediamyyjä

+358 44 314 5500
miia.tsutsunen@media.fi
Vihdin Uutiset

Tiina Järvinen

Tiina Järvinen

mediamyyjä

+358 40 658 9848
tiina.jarvinen@media.fi
Karkkilan Tienoo

Jarno Sillanpää

Jarno Sillanpää

myyntijohtaja 

+358 40 660 2903
jarno.sillanpaa@media.fi
Länsi-Uusimaa,
Vihdin Uutiset, Karkkilan Tienoo

Hiro Pirkhezri

Hiro Pirkhezri

aluemyyntipäällikkö, palvelumyynti

+358 40 643 0197
hiro.pirkhezri@media.fi

Petri Kivinen

Petri Kivinen

lehtiryhmän johtaja

+358 40 507 7751
petri.kivinen@media.fi

Uutiskirjeen tilaus

Pysy ajan tasalla markkinoinnin ja myynnin ajankohtaisista asioista.