Digitaalinen mainonta

Digitaalinen mainonta

Verkkopalvelut

Verkkopalvelu Verkkopalvelun osoite Kävijät/viikko
Aamuposti https://www.aamuposti.fi 87 743
Forssan Lehti https://www.forssanlehti.fi 34 071
Etelä-Saimaa https://www.esaimaa.fi 123 468
Etelä-Suomen Sanomat https://www.ess.fi 216 925
Hankasalmen Sanomat https://www.hankasalmensanomat.fi 862
Heinäveden Lehti https://www.heinavedenlehti.fi 10 337
Helsingin Uutiset https://www.helsinginuutiset.fi 332 836
Hämeen Sanomat https://www.hameensanomat.fi 123 768
Hämeenlinnan Kaupunkiuutiset https://www.hameenlinnankaupunkiuutiset.fi 11 267
Iisalmen Sanomat https://www.iisalmensanomat.fi 38 453
Itä-Häme https://www.itahame.fi 29 524
Itä-Savo https://www.ita-savo.fi 80 360
Joroisten Lehti https://www.joroistenlehti.fi 1 515
Juvan Lehti https://www.juvanlehti.fi 17 928
Kaakonkulma https://www.kaakonkulma.fi 5 749
Kangasniemen Kunnallislehti https://www.kangasniemenlehti.fi 3 648
Karkkilalainen https://karkkilalainen.fi 7 813
Keski-Häme https://www.keski-hame.fi 6 047
Keski-Uusimaa https://www.keski-uusimaa.fi 143 336
Keskilaakso https://www.keskilaakso.fi 15 634
Keskisuomalainen https://www.ksml.fi 457 854
Koillis-Savo https://www.koillis-savo.fi 5 393
Kouvolan Sanomat https://www.kouvolansanomat.fi 136 975
Kymen Sanomat https://www.kymensanomat.fi 78 966
Laukaa-Konnevesi https://www.laukaa-konnevesi.fi 1 562
Lopen Lehti https://www.lopenlehti.fi 1 295
Loviisan Sanomat https://www.loviisansanomat.fi 8 921
Luumäen Lehti https://www.luumaenlehti.fi 5 997
Länsi-Uusimaa https://www.lansi-uusimaa.fi 51 404
Länsi-Saimaan Sanomat https://www.lansisaimaa.fi 7 395
Länsi-Savo https://www.lansi-savo.fi 65 775
Länsiväylä https://www.lansivayla.fi 253 138
Matti ja Liisa https://www.mattijaliisa.fi 24 157
Miilu https://www.miilu.fi 2 064
Mikkelin Kaupunkilehti https://www.mikkelinkaupunkilehti.fi 5 034
Mäntsälän Uutiset https://www.mantsalanuutiset.fi 22 117
Nurmijärven Uutiset https://www.nurmijarvenuutiset.fi 61 076
Paikallislehti Joutseno https://www.joutsenolehti.fi 3 985
Paikallislehti Sisä-Savo https://www.sisa-savolehti.fi 13 743
Pieksämäen Lehti https://www.pieksamaenlehti.fi 17 146
Pielavesi-Keitele https://www.pielavesi-keitele.fi 17 398
Pitäjäläinen https://www.pitajalainen.fi 2 391
Pitäjänuutiset https://www.pitajanuutiset.fi 19 545
Puruvesi-lehti https://www.puruvesi.net 9 102
Pyhtäänlehti https://www.pyhtaanlehti.fi 801
Sampo https://www.sampolehti.fi 895
Savon Sanomat https://www.savonsanomat.fi 319 294
Selkomedia https://www.selkomedia.fi/ 2 700
Seutuneloset https://www.seutuneloset.fi 3 092
Sinun Savo https://sinunsavo.fi/ 600
Sipoon Sanomat https://www.sipoonsanomat.fi 8 090
Sisä-Suomen Lehti https://www.sisasuomenlehti.fi 7 786
Soisalon Seutu https://www.soisalonseutu.fi 12 987
Suur-Jyväskylän Lehti https://www.sjl.fi 8 852
Tamperelainen https://www.tamperelainen.fi 121 641
Töllötin https://www.tollotin.fi 473
Uusi Lahti https://www.uusilahti.fi 3 353
Uusimaa https://www.uusimaa.fi 43 187
Uutis-Jousi https://www.uutis-jousi.fi 46 923
Uutisvuoksi https://www.uutisvuoksi.fi 91 077
Vantaan Sanomat https://www.vantaansanomat.fi 125 311
Viikkosavo https://www.viikkosavo.fi 9 894
Viispiikkinen https://www.viispiikkinen.fi 1 020
Viitasaaren Seutu https://www.viitasaarenseutu.fi 2 898
Vihdin Uutiset https://www.vihdinuutiset.fi/ 23 509
Warkauden Lehti https://www.warkaudenlehti.fi 27 634

Lähde: FIAM – Finnish Internet Audience Measurement, viikko 19/2024
* Lähde: Piano Insight, viikko 19/2024. Eri selaimet/viikko