Mediamyynnin asiantuntijat palveluksessasi

Kim Qvick

Kim Qvick

avainasiakasjohtaja
+358 44 020 2008
kim.qvick@media.fi

Pipsa Pulkkinen

Pipsa Pulkkinen

avainasiakaspäällikkö
+358 400 747 109
pipsa.pulkkinen@media.fi

Joona Auvinen

Joona Auvinen

mediamyyjä
+358 40 831 2895
joona.auvinen@media.fi
Eric Niskanen

Eric Niskanen

mediamyyjä
+358 40 635 3817
eric.niskanen@media.fi

Niina Toiviainen

Niina Toiviainen

mediamyyjä
+358 400 628 862
niina.toiviainen@media.fi

Samuli Ojapalo

Samuli Ojapalo

mediamyyjä
+358 40 682 0327
samuli.ojapalo@media.fi

Sauli Sievänen

Sauli Sievänen

mediamyyjä
+358 40 583 6337
sauli.sievanen@media.fi

Jarkko Partanen

Jarkko Partanen

mediamyyjä, palvelumyynti
+358 40 593 3760
jarkko.partanen@media.fi

Verner Partanen

Verner Partanen

mediamyyjä, DOOH
+358 40 570 2978
verner.partanen@media.fi
 

Sami Vehviläinen

Sami Vehviläinen

vs. myyntijohtaja
+358 40 867 9687
sami.vehvilainen@media.fi

Virpi Kokko

Virpi Kokko

lehtiryhmän johtaja
+358 400 515 206
virpi.kokko@media.fi
Helsingin Uutiset
Vantaan Sanomat

Uutiskirjeen tilaus

Pysy ajan tasalla markkinoinnin ja myynnin ajankohtaisista asioista.